Skundai ir prekių grąžinimas

Visos prekės, parduodamos grauzikas.com el. parduotuvėje, yra naujos ir turi gamintojo arba importuotojo garantiją. Garantijos trukmė priklauso nuo prekės tipo bei gamintojo.

Jei pristatytos prekės Jūsų netenkina ar yra netinkamos kokybės Jūs turite teisę kreiptis dėl prekių pakeitimo ar pinigų grąžinimo per 30 dienų nuo prekės gavimo. Prekių keitimo ir grąžinimo tvarka yra apibrėžta Prekių pirkimo – pardavimo elektroninėje parduotuvėje grauzikas.com taisyklėse (11 punktas).

Kreipiantis dėl prekių grąžinimo ar pakeitimo Jūs turėsite pateikti laisvos formos prašymą, kuriame būtina nurodyti užsakymo numerį bei grąžintinų prekių sąrašą. Skundus ir prašymus galite pateikti adresu Guobų g. 12,Giraitė, Kauno raj., el. paštu Grauzikas.com@gmail.com arba telefono numeriu +37061274607.

Prekes grąžinti galima adresu: Pramonės pr. 16, Kaunas. Urmo prekybos miestelyje, 3 traukinuko vagonėlis, tarp 5 ir 6 vakarinės galerijos salių.

Pinigai už netinkamas prekes grąžinami per 14 d.d. nuo skundo nagrinėjimo pabaigos. Kreiptis dėl pinigų grąžinimo ar prekių pakeitimo gali tik Pirkėjas, kuris įsigijo prekes. Pinigai grąžinami tik į Pirkėjo banko sąskaitą.

Grąžinama prekė (kuria nutraukiama sutartis, jei ji nebeveikia) negali turėti kitų vartojimo žymių išskyrus tų, kurios atsiranda naudojant pagal paskirtį. Negalima grąžinti naudotos prekės, kuri veikia. Norėdamas grąžinti prekes, Pirkėjas privalo jas atitinkamai supakuoti bei pristatyti jas savo lėšomis. Jei grąžinamos prekės bus grąžintos sugadintos, nepilnos ar turinčios naudojimo, kuris neatitinka įprasto šios prekės naudojimo, žymių, Pardavėjas pasilieka teisę reikalauti iš Pirkėjo kompensacijos remiantis taikytinais teisės aktais.